GLOBAL PROJE GELIŞTIRME & YATIRIM DANIŞMANLIĞI
Compass Estate Kimdir

COMPASS ESTATE – PUSULA EMLAK KİMDİR?

2006 yılında bugünkü yerinde faaliyetine başlayan Compass Estate; kurulduğu günden itibaren, çok sayıda yerli ve yabancı müşterilerine sunduğu hizmet, sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve güveni ile büyümesine devam etmektedir.

Compass Estate; Marmaris’in çağdaş, yenilikçi, profesyonel, en güvenilir ve lider emlak ofisi olarak dünya standartlarına uygun kaliteli bir hizmetle, alım-satım-kiralama işlemlerinde görevini hiç aksatmadan sürdürmektedir.

Geniş bir portföy gücüne sahip olan firmamız portföylerini; Türkiye’nin en seçkin emlak ilan sitelerinde, yerli ve yabancı sosyal paylaşım ağlarında, ulusal ve yerel basın yayın kuruluşlarına verdiği reklamlar ile çok geniş bir kitleye duyurma imkanına sahiptir.

Yerli ve güçlü bir firma olarak hedefimiz; ülkemizde ve ülkemiz dışında ihtiyacı olan herkese en iyi hizmeti vermek, emlak sektöründe hizmetiyle bir fark yaratmaktır. Compass Estate olarak; kapsamlı gayrimenkul yelpazemizle, geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşterilerimize geniş imkanlar sunmaya devam edeceğiz.